مهلت سه ماهه معاون استاندار برای آماده سازی مسکن ملی کاشمر
15 تیر 1402 - 12:46
شناسه : 773
صبح امروز با حضور معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری، فرماندار، امام جمعه،مدیرکل راه و شهرسازی استان، مدیرکل بنیاد مسکن استان خراسان و مسئولین ادارات کاشمر شورای مسکن شهرستان برگزار شد که طی این جلسه معاون استاندار برای آماده سازی زمین های نهضت ملی مسکن در کاشمر مهلت 3 ماهه داد.
ارسال توسط :
پ
پ

به گزارش پایگاه خبری اخبار کاشمر (کاشمرسیتی)؛ دکتر خدایی معاون استاندار خراسان رضوی در بازدید از سایت ۳۴ و ۱۸۸ هکتاری نهضت ملی مسکن در کاشمر در جریان آخرین اقدامات انجام شده در این باره قرار گرفت و گفت: متاسفانه کاشمر با توجه به اینکه چهارمین شهر و پر تعداد ترین از نظر ثبت نام متقاضی مسکن ملی، با تعداد ۱۵۶۶۱ نفر در استان خراسان قرار دارد اما از برنامه ساخت مسکن عقب است.
وی ادامه داد: فقدان مدیریت در مسکن ملی کاشمر مشهود است وما وقتی برای از دست دادن نداریم.
دکترخدایی ضمن مهلت سه ماهه به ادارت کاشمر برای برطرف کردن مشکلات و آماده سازی زمین ها گفت: در بحث پساب و شبکه فاضلاب پروژه بزرگ نهضت ملی مسکن زیرساخت‌ها حتماً باید آماده شود.
در این جلسه فرماندار کاشمر نیز موضوع مسکن درکاشمر را دارای اولویت ویژه دانست و گفت: بنده به عنوان فرماندار در این شهرستان با دایر کردن یک مکان موقت درمحل پروژه به صورت دقیق موضوع نهضت ملی مسکن رادر شهرستان پیگیری میکنم.
حجت الله شریعتمداری ادامه داد: ازمسئولین ادارات کاشمر هم این انتظار را داریم تا جهت به ثمرنشستن این موضوع تمام تلاش خود را انجام دهند تا امید در بین مردم بوجود آید.

ثبت دیدگاه

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط تیم مدیریت در پایگاه خبری اخبار کاشمر منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.