حمایت از تولید کنندگان هدف اصلی جهاد کشاورزی کاشمر/ در کاشمر پشت پرده مرغ وجود ندارد
29 تیر 1402 - 0:11
شناسه : 806
سرپرست مدیریت جهاد کشاورزی کاشمر در گفتگو با پایگاه خبری اخبار کاشمر عنوان کرد؛ سرپرست مدیریت جهاد کشاورزی کاشمر ضمن اذعان به اینکه تمام فراِیند فروش مرغ سامانه ای و شفاف شده با رد وجود پشت پرده در بازار مرغ کاشمر، حمایت کامل از تولید کننده های شهرستان را هدف اصلی این اداره عنوان کرد.
ارسال توسط : نویسنده : مهدی هادوی
پ
پ

کاظم قربان پور سرپرست مدیریت جهاد کشاورزی کاشمر در گفتگو با پایگاه خبری اخبار کاشمر(کاشمرسیتی)؛ در رابطه با وجود پشت پرده در بازار مرغ شهرستان گفت: در حال حاضر تمام فعالیت های حوزه مرغ سامانه ای و شفاف شده و به این ترتیب هرگونه شائبه در این مورد از بین میرود.
وی ادامه داد: ما معتقدیم نباید جو جامعه را ملتهب کرد و اگر کسی مدعی وجود پشت پرده و… در بازار مرغ است باید از طریق نهاد های نظارتی پیگیری کند.
سرپرست جهاد کشاورزی کاشمر در رابطه با کمبود مرغ در شهرستان گفت: ما با مدیریت بازار مرغ، با کمبود مرغ مواجه نمیشویم اما محدودیت هایی داریم مانند مشکلات سامانه ای در زمان های مختلف، تامین نیاز مرغ در پیک مصرف مانند برگشت حجاج، ماه محرم، گرم شدن هوا در فصل تابستان و… که گاها شاهد اتمام زودتر از انتظار مرغ برای فروش میشویم.
قربانپور همچنین در رابطه با قطعه کاری مرغ ضمن اذعان به اینکه هرگونه قطعه کاری در فروشگاه های سطح شهر ممنوع بوده ادامه داد : کشتارگاه کاشمر تنها مجموعه در منطقه است که مجوز قطعه کاری دارد و با راه اندازی خط قطعه کاری مرغ به میزان تعریف شده در مجوز، به این کار میپردازد.
وی در پایان اظهار داشت: هدف اصلی این مدیریت حمایت از تولید و تولید کننده است چرا که اگر اینگونه نباشد و تولید کنندگان ما ضعیف شوند تاثیر مستقیم بر تمام کسبه مرتبط خواهد گذاشت.

ثبت دیدگاه

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط تیم مدیریت در پایگاه خبری اخبار کاشمر منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.