کوهسرخ در وضعیت قرمز کرونایی
12 فروردین 1402 - 16:31
شناسه : 541
بر اساس آخرین اعلام وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی شهرستان کوهسرخ در خراسان رضوی به دلیل افزایش تعداد مبتلایان در وضعیت قرمز کرونایی قرار دارد.
ارسال توسط :
پ
پ

رییس کمیته رسانه و اطلاع‌رسانی قرارگاه مدیریت کرونا در دانشگاه علوم پزشکی مشهد گفت: اکنون ۲۷ شهرستان خراسان رضوی در وضعیت زرد کرونایی و ۶ شهرستان در وضعیت آبی قرار دارند و هیچ شهرستانی با وضعیت نارنجی در خراسان رضوی نداریم.

دکتر محمد پهلوان کاشی افزود: هم اینک مشهد و شهرستان‌های باخرز، بجستان، بردسکن، تربت جام، تربت حیدریه، جغتای، چناران، گلبهار، خلیل آباد، درگز، رشتخوار، زاوه، سبزوار، ششتمد، سرخس، فریمان، فیروزه، قوچان، کاشمر، کلات، گناباد، مه ولات، نیشابور، زبرخان، میان جلگه و خوشاب در وضعیت زرد کرونایی قرار دارند.

وی گفت: شهرستان‌های با وضعیت آبی کرونایی در استان خراسان رضوی شامل بینالود، تایباد، خواف، خوشاب، داورزن و صالح آباد هستند.

دکتر پهلوان افزود: به مردم توصیه می‌شود برای کاهش و قطع انتقال چرخه این بیماری در سطح جامعه، پروتکل‌های بهداشتی را رعایت کنند و در نخستین فرصت برای دریافت دز یادآور واکسن کرونا به مراکز واکسیناسیون کووید۱۹ مراجعه کنند تا از ورود به موج جدید کرونا و پیامد‌های آن جلوگیری شود.

ثبت دیدگاه

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط تیم مدیریت در پایگاه خبری اخبار کاشمر منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.